Ev İçi Dekorasyon Fikirleri

35 Muhteşem ve İşlevsel Ada Mutfak Modelleri

35 Muhteşem ve İşlevsel Ada Mutfak Modelleri

İyi bir mutfak adası işlevsel olmakla kalmaz, aynı zamanda mutfağınızın da güzel olmasını sağlar. Bir ada mutfak istiyorsanız, mutfağınızdaki kullanılabilir alanı düşündüğünüzden emin olun. Yemek hazırlarken size engel olmamalı. Ayrıca, mutfaktaki her elemanla uyum içinde olmalı.

Mutfağınızı optimize etmenin ve daha da işlevsel ve dekoratif hale getirmenin yollarını arıyorsanız tercihiniz ada mutfak olmalı.

Mutfak adası için kullanabileceğiniz farklı boyutlar ve şekiller vardır. Ama kesin olan bir şey var, hepsi bir arada işleveselliğe sahip ve bir ada mutfak işi daha da kolaylaştırır. Hatta bazı ada mutfaklar mini bar veya atıştırmalık yemek için bir masa olarak ikiye katlayabilmeleri ile çok yönlü tasarıma sahiptir. Yemek hazırlarken misafirlerin oturması için de iyi bir yer olabilir. Bazı insanlar birileri yemek yaparken onları izlemekten zevk alır.

İşte Size İlham Verecek Bazı Ada Mutfak Modelleri

Basit bir ada ile organik enerji

Basit bir ada ile organik enerji. Bu güzel mutfak adası, bu odayı organik bir enerjiyle gömerek ahşap panelinden en iyi şekilde yararlanıyor. Kabin kurulumlarından ilham alarak bu odayı nasıl birbirine bağladığına dikkat edin.

1-inc

Tekerlekli bir mutfak adasına sahip olabilirsiniz, böylece özellikle partiler sırasında diğer alanlarda ihtiyacınız varsa onu yuvarlayabilirsiniz.

2-garfeild

Paslanmaz üst ada ve altında bazı depolama alanı ile güzel bir mutfak. Ayrıca bir çift mutfak lavabo vardır.Doğru ada mutfağınıza doğru atmosferi verebilir

Burada, bu ada koyu mermer bir yüzeye sahiptir ve aynı zamanda bu mutfağa çok sıcak ve keyifli bir atmosfer sağlamak için koyu kiraz dolapları ve mobilyalarını kullanmaya devam etmektedir. Bu adayı bir lavabo ve bara nasıl dönüştürdüğümüze dikkat edin, böylece bu mutfak sadece güzel değil aynı zamanda son derece işlevseldir.

3-kenneth

Bu siyah ada mutfak da daha da zarif ve sofistike görünmesini sağlayan ışıklı sütunu seviyorum.4-witzel

Kim hemen altında depolama alanları olan böyle bir ada istemez ki? Açık cubbies, sahiplerinin içinde bazı şeyler göstermesine izin verir. 

5-teras

Ahşap ve beyaz parlak dolap ile çağdaş bir mutfak. Bunun da kendi lavabosu var.

Klasik bir görünüm için gitmekten asla korkma

Nazik beyaz renkler ve temiz çizgilerle, bu ada mutfak siyah mermerle güzel bir tezat oluşturuyor – bu mutfağa sadece ilgi çekici bir ipucu vermekle kalmıyor, aynı zamanda her şeyi klasik bir cazibe ile birleştiriyor.

İleri görüşlü olmak asla acıtmaz

Bu ada, kesintisiz tasarımı ve saf beyaz rengi ile mutfağınıza geleceğe yönelik bir tasarım sunar. Ahşap dolap kapıları, depolama alanı ve işlevi sağlarken bu adayı gerçekçilik unsuru ile bağlar.

6-webber

Yanılmıyorsam, üst kısmı ahşap bir tabana sahip granit. Dolaplar da çok güzel çıktı ahşaptan yapılmıştır.7-yuvarlak ev

Altında depolama alanları bulunan bu adada yemek pişirebilir ve hazırlayabilirsiniz. Kullanılan malzemeler güzel bir kombinasyon oluşturur. Bir mutfak adası mutfağınızı demirlemenize yardımcı olabilir

Bu çok katmanlı sayaç sadece bir lavabo ve bar olarak birden fazla amaca hizmet etmekle kalmaz, aynı zamanda pizzazz ile de bunu yapar. Bol alan, bu kadar büyük bir ada hantal olabilir, ancak burada iyi çalışır ve bu mutfak için bir çapa ve bir merkez istasyon sağlar.

Mutfak adaları karakter ekleyebilir

Kahverengi, maun bir döşeme tablası ile bu mutfak lavabosu sayacı tamamlar ve backsplash’ı güzelce soyarken, bu odaya kendi karakterini verir.

8-işareti-eng

Orange, bu mutfağa adada ve asılı dolaplarda görüldüğü gibi eğlenceli ve canlı bir hava verir. Şeffaf karşı yükseklikteki sandalyeleri de seviyorum.

9-çiftlik

U şeklindeki bir adada yeşil boya ile açık raflar var. Bunun yanı sıra, bitkiler de güzelliğine katkıda bulunur. Ada sadece yemek pişirmek için değil, aynı zamanda yıkamak için de.10 birleşim

Endüstriyel bir mutfağın tüm siyah unsurları vardır. Tezgah üstü bile siyahtır.

Bir mutfak adası evinizin geri kalanına bile iltifat edebilir

Siyah mermer üstler ve krem ​​renkli ahşap, bu mutfak adasının evin geri kalanıyla iyi koordine olurken rahat ve dinlendirici hissetmesine yardımcı olur – bu da alt katta çalışan açık, kırılmamış bir atmosfere katkıda bulunur.

Mutfak adaları evinizin geleceğini ileriye taşımanıza yardımcı olabilir

Bu ada aynı zamanda temiz, beyaz ve fütüristik bir görünüme sahip. ada mutfak burada, yanılsama bozulmadan kalır ve bu sayıyı karanlık bir levha veya mermer levha ile eşleştirmek yerine, bu mutfak adası, dolap kapılarındaki hafif bir ton farkı haricinde saf beyaz ve gelecekteki ileri kalır. Bu ada, mutfağın çarpıcı tasarımına kesinlikle katkıda bulunuyor.

11-ruhl

Açık bir yerleşim iç mekanı için uzun bir ada mutfak, alanın akıllıca kullanılmasına yönelik çözün sunar.

12-northworls

İnsanların yemek yiyebileceği ve sohbet edebileceği bir ada mutfak ile çağdaş bir görünüm sunulmaktadır.

13-galen

Küçük bir saçakla, sandalyeler de iyi bir tasarım olan adanın altında tutulabilir.

Geleneklerden çizim yapmaktan korkma

Temiz, klasik çizgiler ve koyu bir döşeme üstü ile bu mutfak adası, bu mutfağa kendi kimliğini verirken gelenekseldir. Mutfak tonunu oldukça güzel bir şekilde eşleştirirken, çocuklar veya misafirler için mükemmel bir oturma alanıdır.

14-alhadef

Yerden tasarruf etmek için sütun üzerine inşa edilmiş küçük ve basit modern ada mutfak. Tamamen modern bir havayı yansıtan renkleri de seviyorum.

15-jap

Modern Japon hissi veren bir mutfak, renkleri ve zarif tasarımı nedeniyle gerçekten düzgün görünüyordu.

Küçük bir ağaç kimseye zarar vermez

Burada, tüm mutfak boyunca kullanılan sıcak maun ormanları odaya sıcak ve rahatlatıcı bir görünüm kazandırır. Adamız bu temayı daha da ileriye taşıyarak, bu zengin maunyu adanın tepesine dahil ediyor.

Beyazın yumuşak olması gerekmez

Mutfak dolapları ve mutfağın dekorunun geri kalanı ile nasıl tezat oluşturduğuna, ancak çatışmayacağına dikkat edin. İyi kullanıldığında, beyaz mutfağınızda bir açıklama yapabilir.

16-kanal

Klasik bir mutfak her yerde bazı geleneksel detaylara ve temaya uyan bir mutfak adasına sahiptir.

17-carolina

Basit bir ev için böyle bir ada uygun olacaktır. Üzerine taze çiçekler eklemek daha da çekici görünmesini sağlar.

Bu mutfak adası, ülkeyi kendi evinize getiriyor

Krem rengi bir gövdesi ve ahşap bir tepesi ile bu ada, yemek pişirmek isteyeceğiniz davetkar bir atmosfer yaratırken, bu mutfağa geleneksel bir ülke çekiciliği ekler.

Mutfak adaları mutfağınıza iltifat etmek için çok şey yapabilir

Odada koordine edilmiş veya aynı tasarım tekniklerini uygulayan bir mutfak adası mutfağınızın genel cazibesine katkıda bulunacak çok şey yapacak.

18-laura

Küçük bir mutfak, tıpkı kombine malzemelerden oluşan bir ada gibi iyi tasarlandığında güzel ve işlevsel görünecek.

19-idstudio

Tezgah için granit mutfağın sofistike görünmesini kesinlikle sağlayacaktır. Bu, insanların aynı anda yemek yiyip hazırlayabilecekleri bir yemek mutfağıdır. 

Mutfağınızı doğru adayla bir açıklama yapabilir ve yine de mutfağınıza iltifat edebilirsiniz.

Çarpıcı zeytin tonları ve beyaz, slab tezgah üstü ile bu ada sadece bir açıklama yapmakla kalmaz, aynı zamanda bu mutfağı oldukça güzel bir şekilde iltifat eder.

Küçük bir sanayi adasından korkma

Bu ada mutfak, sadece mutfağın tonunu ayarlamakla kalmayıp aynı zamanda ek işlevler sağlayarak ve bu küçük mutfağı da eve gelmek için bir yer haline getiren bu endüstriyel mutfağa iyi gidiyor.

20 balnaring

Paslanmaz ve beyaz kombinasyonunu seviyorum! Kitap içeren açık raflar da bu alan için doğru.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ