Ev İçi Dekorasyon Fikirleri

35 Gri Mutfak Dekorasyonu Muhteşem Dolap ve Tezgahlar

35 Gri Mutfak Dekorasyonu Muhteşem Dolap ve Tezgahlar

Bugün gri dolap ve tezgah modellerinden oluşan bazı gri mutfak dekorasyonları göstereceğiz. Bu 35 güzel mutfak dolabı, grinin bile parlayabildiğini gösteriyor.

1-Peter-Sellar

Açık gri dolaplar, modüler dolap sistemli bu modern mutfağa kontrast katıyor. Harika görünüyorsun, değil mi?

2-Şansölye-Sokak

Adanın bacakları eklenen bir mobilya hissediyorum vardı. Dolaplar ada ile aynı renklere sahip ve paslanmaz kulplarda güzel görünüyordu

3-Mesh-Fabrikasyon

Gri renkte güzel ama basit bir mutfak, her ev sahibinin sahip olmak istediği bir şeydir. Güzel raflarla adanın ön kısmına bir göz atın.

Kömür çok yönlü olabilir

Burada bu mutfakta, sadece bu odaya kayda değer modern bir görünüm vermekle kalmayıp aynı zamanda bu mutfak boyunca yer alan krem ​​ve beyaz tonlarla iyi çalışan çok sayıda kömür tonu görüyoruz. Kırmızı veya krem ​​gibi daha açık bir renkle eşleştirilen kömür, bir mutfağı birbirine bağlamaya yardımcı olurken daha cesur renkleri dengelemeye yardımcı olabilir.

Evet, gri sıcak olabilir

Eskitilmiş ahşapla eşleştirilen bu dolaplar, bu dolapların ne kadar karanlık olmasına rağmen bu mutfağa çok ev hissi veriyor. Gri soğuk veya ‘üzücü’ olarak kabul edilebilir, ancak iyi aydınlatma ve bol miktarda hafif mobilyalar ile eşleştirilebilir, gerçekten bir odanın rahatlatıcı ve bağlantılı hissetmesine yardımcı olabilir.

4-pana

Mavi sandalyeler, gri dolaplar ve parlak U şeklinde bir ada ile mutfağa lezzet kattı.

5 eşli

Gri renkli modern bir mutfak, monotonluğu önlemek için iki renk tonuna sahiptir.

6-collison

Bu, lavabolu L şeklinde bir adaya ve gri renkli birçok asılı dolaba sahiptir.

Çalışan aile için bir mutfak

Bu dolaplar ise şık ve moderndir. Burada, bu hafif metalik griler, bu mutfağın kendine özgü bir görünümünü varken, bu mutfağın kendine özgü bir görünümünü vurguluyor. Hafif bir ahşap zemin ile iyi eşleştirilen bu, çalışan aile için bir mutfak.

Gri kasvetli olmak zorunda değil

Kim bu grilerin kasvetli olması gerektiğini söylüyor? Açık griler sayesinde, bu mutfak iyi aydınlatılmış ve neşeli, çok klasik, retro bir görünüme sahip.

7-atmosfer

Dolap, gri renkte olmasına rağmen ahşap bir çekiciliği koruduğu için güzel görünüyor.

8-rebecca

Adanın altında bir kabine sahip olmak iyi bir fikirdir. Asma dolaplarının köşesinde de raflar var.

9-revisionllc

Geleneksel bir mutfağın çevresinde dolaplar vardır. Elbette, sahibinin tüm yiyeceklerini ve diğer mutfak eşyalarını tutacak alanı yok.

Modern görünüme sahip bir mutfak

Bu mutfağı birbirine bağlamaya yardımcı olan bu gri sayaçlar sadece duvarın sade, beyaz tonları arasında hoş bir kontrast sağlamakla kalmaz, aynı zamanda bu mutfağa bir odak noktası ve modern bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

Gri ve krom sizin için çalışabilir

Yine, bu çok modern bir mutfak ve hepsi içine yerleştirilmiş çeşitli gri ve krom tonları sayesinde. Ahşap panelli zeminler grilerin keskinliğini dengelemeye yardımcı olur, bu da kalbinizi mobilyalara ayarladıysanız kesinlikle dikkate alınması gereken bir şeydir.

10-eserler

Açık gri dolapları olan bir başka geleneksel mutfak, ancak bu daha az depolama alanına sahiptir.

11-mango

Küçük bir mutfak gri dolapları ile güzel görünüyordu ve iki de iyi bir küçük yemek masası vardır. Sevimli, değil mi?

12-E-8

Siyah ve gri bu mutfağın rengidir. Mat kabin kaplaması, kiremitli ada ve backsplash ile eşleştirildiğinde mükemmel görünüyordu.

Mutfağınız için çağdaş bir görünüm

Bu mutfaktaki bu parlak griler sadece bu alana çok çağdaş bir görünüm kazandırmakla kalmaz, grinin mutfak duvarlarınız veya mobilyalarınız için düşünebileceğiniz hemen hemen her renk şemasında çok yönlü bir renk olduğunu vurguluyor.

Kontrast asla öldürmez

Bir başka çok modern mutfak, bu tezgahlar ve dolaplar neredeyse hiç griye sahip olamayacağınızı gösteriyor. Beyaz bir ada, bu mutfağı ‘ileriye dönük’ tutarken gri dolap kapılarının dengelenmesine yardımcı olur.

13-Consultants-Inc

Sandalyelerden sarı ipuçları gri mutfağa çarpıcı eklemelerdir.

14-Risher-Martin

Kim bu kadar düzgün ve şık görünen bir mutfağı sevmez ki?

Beyaz fan için açık gri

Beyazı seven, ancak kabin cephelerini mahveden kirli parmaklar veya kir lekeleri hakkında endişelenenleriniz için – neden açık gri denemiyorsunuz? Beyaz dolaplarla aynı parlak çekiciliği sunan bu dolaplar, çok yönlü ve bu mutfağın parlamasına yardımcı olan yumuşak, temiz bir tasarım sunar.

15-joel

Uzun dar bir mutfak, bu bölgeye mütevazi ama güzel bir çekicilik veren gri dolaplara sahiptir.

geleneksel-mutfak32

Basit dekor ve aydınlatmalarla süslenmiş gri güzel çağdaş mutfak.

Küçük siyah elbise, küçük kömür mutfağı ile tanışın

Öte yandan, belki de siyah hızınız daha fazladır, ancak yağ kızakları veya mutfağınızın bir cenaze evi gibi görünmesini endişelendiriyorsunuz. Kömür dolaplarını girin. Burada, siyah dolapların sağladığı tüm karanlık kontrastımız var, hepsi bu odaya kendi kimliğini veriyor.

Gri çarpmaya dayanıklı olabilir

Şık gri dolapları, bu odayı serin ve kentsel bir mutfak olarak sağlamlaştırmaya yardımcı olur. Gri, sert bir renk çatışması olmadan herhangi bir alanı kaplayan çok yönlü bir renktir.

Grilerin sizin için çalışmasını sağlayın

Havalı, fil grileri sadece bu mutfağa modern bir atmosfer vermekle kalmıyor, aynı zamanda gri – metalik veya yenilenmiş ahşap olsun – her türlü tasarımla çalışabilir – parlak renkler veya daha serin olan daha fazla tasarım, daha koyu tonlar.

17-joseph

Daha doğal ışık için bir pencereye bakan bu mutfakta parlak gri dolaplar bulunmaktadır. Gri, herhangi bir mutfağa hoş bir ek olabilir

Çarpıcı bir kırmızı soba, zarif, gri dolaplarla güzel bir kontrast oluşturur. Bu sıcak tonlar, bu mutfağa sadece taze bir görünüm kazandırmakla kalmaz, konukları ve aileleri ağırlamak için iyi bir araya getirilmiş bir alan sağlar.

18-luke

Sandalyeler mutfağa beachy hissi verir. Dolaplar da geleneksel ama eski değil görünen detaylara sahiptir.

Kentsel mekan için gri bir dokunuş

Gri, özellikle kentsel alanlarda, özellikle de mekanda kısa olanlarda iyi çalışır. Bu mutfağa şık, faydacı bir görünüm veren bu alan, şehir profesyonelleri için mükemmeldir.

19-allan

Kırmızı backsplash, gri dolaplar ve granit tezgah üstü ile bu mutfağın cazibesi üzerinde büyük bir etkiye sahiptir.

Burada bazı dolap kapılarının alana daha fazla ışık sağlayan cam kullandığı geniş depolama alanlarını görebilirsiniz.

Grinin iç karartıcı olması gerekmez

Geniş açık alanlar ve bol miktarda parlak aydınlatma ile kasvetli bir mutfak ne olabilir burada çok iyi çalışıyor. Tezgahların altındaki aydınlatma hoş bir dokunuş sağlarken, buradaki gri beyaz duvarla güzel bir tezat oluşturuyor.

Gri’nin iç karartıcı olması veya üzerinde çalışılması zor değildir. Aslında, gri çok yönlü bir renk olabilir ve doğru dokunuşlarla gri dolaplar, mutfağa bile evinize güzel bir katkı olabilir. Bu renk hem küçük hem de büyük mutfak alanları için kullanılabilir. Güzel rengi de en iyi renkle eşleştirilebilir. Mutfağınız için iyi çalışan dolapların rengi ve stili söz konusu olduğunda, iç mekan tasarımcılarına da danışabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ